Attlas Eco Akulu Tornavida 50 Parcali Set

Attlas Eco Akülü Tornavida 50 Parçalı Set

Ürün Puanı

3,5


Çok İyi 49%
İyi 23%
Ne İyi / Ne Kötü 5%
Kötü 9%
Çok Kötü 14%

Küçük ve ergonomik yapısı ile koly kullanılabilir bir ürün olan Attlas Eco Akülü Tornavida 50 Parçalı Set, evinizde yada işyerinizde her zaman elinizin altında. Tornavida ile kas gücünü yormamak için tasarlanan güçlü ve çift yönlü kullanıma uygun motor performansı sunar. Ürün plastik çanta içerisinde 50 adet bits uç çeşidi ve 1 adet bits uç tutucu ile beraber geliyor. Rakiplerine kıyasla oldukça uygun bir fiyata sahip olan ürün kullanıcıların şarjlı tornavida seçimlerinde ilk sırada yer almaktadır.

Attlas Eco Akülü Tornavida 50 Parçalı Set Yorumları

Attlas Eco Akülü Tornavida 50 Parçalı Set Yorumları

Erdem
Ben de almak istiyorum ama kararsız kaldım. Biraz daha para verip büyük almak mantıklı geliyor. Duvar delmeye falan gerek yok sadece vida çıkartma sökme takma işleri için lazım. Bu ürün biraz dandik gibi duruyor.
Abuzer
30-40 liraya satılan ürün 130 lira olmuş. Doğuda bu cihazları 10-15 liraya satıyorlar. Ama nasıl oluyorsa bir çok sitede fiyatı oldukça yüksek. Kullanan biri olarak fazla birşey bekleyin. Zorlamaya gelmeyen bir alet. Sadece küçük çaplı fazla güç istemeyen vida sıkma sökme işlemleri için kullanabilirsiniz.
Hasan
Benim gibi evde basit kurulum montaj işleri yapıyorsanız iş görebilecek bir alet. Yanında gönderilen uçlar da iyi iş çıkarıyor. Her türlü vida için uç bulmak iyi bir şey. Üründe şarj ve ışık göstergesi yoktur. Hafif bir yapısı var en dar yerlerde bile eliniz kolayca hareket ettirebiliyorsunuz. Fiyatına göre tavsiye edilir.

Leave a Comment

Attlas Eco Akülü Tornavida 50 Parçalı Set İncelemeleri

Attlas Eco Akülü Tornavida 50 Parçalı Set İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.