Attlas ATB sarjli Tornavida Seti

Attlas ATB Şarjlı Tornavida Seti

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 51%
İyi 12%
Ne İyi / Ne Kötü 15%
Kötü 8%
Çok Kötü 14%

Attlas ATB Şarjlı Tornavida Seti ev ve işyerinizde fazla güç gerektirmeyen montaj işleriniz için her zaman kullanabileceğiniz küçük ve etkili bir alettir. Ürün yanında gönderilen 23 parçalık set ile bir çok vida ve deliğin üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Mıknatıs özelliğine sahip uçlar ile tek elle kolayca montaj işlemleri yapabilirsiniz. Karanlık ortalamlarda işlem yapacağınız alanı gösteren led ışığı sayesinde vida sıktığınız alanı kolayca görebilirsiniz. Amatör olarak hobi amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. Sağ ve sol olarak iki ayrı yöne dönebilen sağlam ve etkili bir başlığa sahiptir.

Attlas ATB Şarjlı Tornavida Seti Yorumları

Attlas ATB Şarjlı Tornavida Seti Yorumları

Yasin
Ufak tefek vida sıkma işlemleri için aldım. İş görüyor ama çok birşey beklememek gerek. Şarjı oldukça az gidiyor. Özelliklede zorlandığı esnalarda hemen pes ediyor. Biraz daha para ekleyip adı duyulmuş bir marka almak daha mantıklı.
Murat
Gerçekten çok iyi bir ürün. Özellikle yanında gelen uçlar her açıdan ihtiyacınızı karşılıyor. Şarjı ortalama olarak bir dolap montajına fazlası ile yetiyor. Çok fazla zorlamaya gelmiyor maalesef. Zorlandığı esnada hemen duruyor. Bu fiyatlara orta seviyede alınabilir bir ürün.
Abdullah
Fiyat performans ürünü. Şarj çok hızlı bir şekilde hemen doluyor. Vidalama için ve vida sökme için kullanılabilir. Set halinde gönderilen uçlar mıknatıslı olduğu için vidaları düşmüyor. Dolap ve raf monte ettim ve hiç zorlanmadım. Normal şartlarda güç gerektirir diye düşündüğüm bir çok işi başarıyla yaptı. Tavsiye ederim.

Leave a Comment

Attlas ATB Şarjlı Tornavida Seti İncelemeleri

Attlas ATB Şarjlı Tornavida Seti İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.