ASUS ZenBook Laptop Kullanıcı Yorumları

1989 yılında kurulan ASUSTeK Computer Inc., Tayvan’da bir bilgisayar ve donanım üreticisidir. Dizüstü bilgisayarlar, anakartlar, cep telefonları, LCD paneller, grafik kartları gibi geniş bir üretim ağına sahip olan şirket, dizüstü bilgisayarlarıyla da ün salmıştır. Bu varlık ile piyasadaki ürünlerin yenilikçiliğini, kalitesini ve gücünü sembolize eder. Kısa süre önce, akıllı telefon sektörüne Asus Fonepad, Asus Zen UI, Asus ZenFone, Asus PadFone, Asus v70 gibi markalarla girmiştir.

Asus Dizüstü Bilgisayarlar

Her yeni bilgisayar ürünü modelinde, Asus dünya çapında yüksek kalite ve kaliteli ürünler için övgüyle bahsetmektedir. Dizüstü bilgisayarlar için Asus dizüstü bilgisayar kullanıcıları herhangi bir bütçeyle çekiyor ve kullanıcıların neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılamak için aday olarak öne sürülüyor. Asus dizüstü bilgisayarların donanım yapılandırması, kullanım amacına bağlı olarak değişebilir. Bu çerçevede bir ürün satın alabilir, grafik altyapısı olmayan basit oyunlar oynayabilir, örneğin oyunlar ameliyathane sistemi ile geliyor.

Seçtiğiniz dizüstü bilgisayarın donanım işlevine bağlı olarak sizi memnun eden ürünlerin fiyatı artabilir veya düşebilir. Ayrıca, Asus’un ikisi bir arada dokunmaya duyarlı ürünleri de seçenekleriniz arasında olabilir. Bu, en yeni oyunları en iyi görsel ve fiziksel etkileşimle, grafik kısıtlama olmadan, oyun görüntüsünü yavaşlatan veya durdurabilmenizi sağlar. Ayrıca, bu tür oyun dizüstü bilgisayarlarındaki donanım, çoğu masaüstü bilgisayardan daha hızlı, daha verimli ve daha az güç tüketecek şekilde tasarlanmıştır.

Asus Dizüstü Bilgisayarını Seçmek İçin Nedenler

Bu sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren Tayvanlı şirket Asus; anakart, ekran kartı, ses kartı, bitmiş bilgisayar, monitör, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon gibi pek çok diğer ürün, özellikle de yüksek kalitede malzeme ile ön plana çıkıyor.

Asus, en ucuz ürünlerden en pahalı ürünlere kadar tüm ekipman, elektronik ve soğutma ünitelerini geliştirdi ve uyguladı ve böylece müşterilerin ihtiyaçlarını mümkün olduğunca karşıladı. Asus dizüstü bilgisayar seçmenizin nedenlerinden biri, holding yapısında Türkiye’nin en iyi ve en deneyimli teknik servis ağlarından biridir.

Cihaz ya da tedarik edilen herhangi bir kullanıcı, Asus markasının Türkiye’deki en üst sıralarına geçmek için en önemli faktör olan teknik takıma hızlı ve etkili çözümler üreten bir arıza meydana geldi. Asus’u ciddi bir rekabet ortamı olan masaüstü ve dizüstü bilgisayar pazarında seçmenizin bir diğer nedeni de dizüstü bilgisayarla birlikte verilen yardımcı yazılımdır.

Asus Splendid, Hızlı Önbellek, FlipLock, Oyun Asistanı, ICESound, ROG Oyunu İlk olarak, günlük kullanımın ve ayrıca her zaman güncel tutabileceğiniz Live Update Utility gibi yazılımların etkisini kolayca görebilirsiniz.

Asus Zenbook Taşınabilir Bilgisayar Yorumları

Özellikle büyüklüğü ve NanoEdge ekranı sayesinde farkındalık yaratan ZenBook serisi, kullanıcıların tam bir değerlendirmesini yapan modellerden biridir. ZenBook 13, öncekinden yüzde 13 daha küçüktür. 13,3 inç ekrana sahip olmasına rağmen dizüstü bilgisayar, bu ekranı A4 sayfadan daha az yer kaplayarak daha küçük bir durumda sunuyor. Ayrıca 16 mm kalınlığında çok incedir ve ağırlığı 1 kilogramdır. Asus Zenbook kullanıcı yorumları değerlendirmesine bakarken ağırlığının oldukça kullanışlı olduğunu söylediklerini görüyoruz. Renk doygunluğu ve ekran parlaklığı, dizüstü bilgisayardaki parlama önleyici filtresi çok sevilmektedir. Ek olarak, bu eğim sayesinde ErgoLift döngü yalnızca daha rahat bir yazı sağlamakla kalmaz; Ayrıca, dizüstü bilgisayarın altındaki havalandırma ızgaraları da önünü açar. Bu da kullanıcılar için büyük kolaylık sağladığı için beğeni toplamıştır. Asus, ZenBook 13 dokunmatik yüzeyde sayısal bir tuş takımı tanıttı. Evet, sayısal tuş takımını dokunmatik yüzeyin köşesindeki alana dokunarak etkinleştirebilirsiniz. Bu gerçekten akıllı bir yol olarak düşünülüyor.