Asus Vivobook Laptop-Notebook

Pegasus, Yunan mitolojisine göre bir bilgi ve ilham kaynağıdır. ASUS bu kanatlı atın özelliklerini korudu. Şirketin temel amacı, bu fonksiyonları bir sonraki adıma aktararak üretilen her ürünün gücünü, yaratıcı ruhunu ve saflığını birleştirmektir. Yıllar geçtikçe, ASUS vizyonu gerçek oldu. Sonuç olarak, ASUS müşterilerine kaliteli tasarım ve yenilik getiren tüketici teknolojisinde önemli bir oyuncu haline geldi.

ASUS dizüstü bilgisayarlar en zor koşullarda ve en egzotik yerlerde test edilmiştir. Bu cesur başarıların çoğu efsane haline geldi. Tarihte iz bırakmış olan başarıları ayrıntılı olarak açıklar. Bilgisayar ve elektronik ürünlerinin ana tedarikçilerinden biri olan R & K tarafından seçilen iki ASUS dizüstü bilgisayar, uzay uçuşlarında astronotlara MIR Uzay Üssü’ndeki görevleri sırasında güvenebilecekleri bir bilgisayar sağlamak için seçildi. Her iki dizüstü bilgisayar da 600 gün boyunca sıfır hata yaşadı.

Dünyanın en yüksek dağı üzerindeki en zor koşullar ASUS dizüstü bilgisayarlar değildir, ancak diğer dizüstü bilgisayarlar da düşünülebilir. U5, S6 (deri ve bambu serisi), W7 ve U1 de dahil olmak üzere Sumol Komolangma adlı Tibet Yerlilerinin tepesine ulaşmak için Everest’lere giderken bir grup dağcıya eşlik etmek üzere birkaç ASUS dizüstü bilgisayar seçildi. Ana kampa 5000 m yükseklikte ulaştıktan sonra, sadece ASUS dizüstü bilgisayarlar çalışmaya devam edebildi. Aşırı düşük ortam sıcaklığı nedeniyle diğer dizüstü bilgisayarlar açılamaz.

Asus Vivobook Laptop-Notebook

İster işte ister oyunda olun, ASUS VivoBook 15 ihtiyacınız olan kompakt dizüstü bilgisayardır. Yeni ErgoLift menteşe tasarımı, klavyeyi daha kolay yazı yazmak için eliniz için rahat bir konuma getirir. Dahası, tarzınıza uyacak dört eşsiz rengi var.

Yeni NanoEdge çerçevesiz dört yüzlü ekran, VivoBook 15’e önceki serilere göre önemli ölçüde daha az yer kaplama sağlayarak boyutu en aza indirir. Eşsiz gökkuşağı mavisi tavus kuşu ile trend: farklı açılara baktığınızda renk değiştiren eşsiz bir seçenektir.

Asus VivoBook dizüstü bilgisayarlar tasarım olarak kompakt ve uzun pil ömrüne sahip, bu da daha fazla özelliği daha hafif bilgisayar kasalarına entegre etmelerini sağlıyor. Asus VivoBook Serisi, çeşitli ekran boyutlarında, çözünürlüklerde ve disk kapasitelerinde mevcuttur. 14 “- 17.3” arasında değişen ekran boyutlarıyla, istediğiniz resim boyutunu yakalayabilirsiniz, ancak her bilgisayar kullanıcısının tahmin edebileceği gibi, ekran boyutlarına ek olarak temel özellikler de disk kapasitesi ve grafiklerdir.

Disk kapasitesi ne kadar büyük olursa, bilgisayarınıza o kadar çok müzik, video, uygulama veya oyun kaydedebilirsiniz. Benzer şekilde, ekran kartının kapasitesi ne kadar yüksek olursa, görüntü performansı o kadar yüksek olur. Asus VivoBook, her kullanıcıya hitap edebilecek geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu serideki bilgisayarlarda ihtiyaç ve bütçenize en uygun modelleri seçebilir ve Asus VivoBook’u kullanabilirsiniz. Asus, yeni VivoBook modellerinde NanoEdge çerçevesiz ekranları sayesinde çok sayıda geniş ekran bilgisayar beklentisiyle de kullanıcı çekiyor.

Asus VivoBook’u Kullanma

Bir bilgisayarın hafifliği, taşınabilirliği ve yapısı, günlük yaşamlarının çoğunu bilgisayarda geçiren kullanıcılar için son derece önemlidir. Asus VivoBook dizüstü bilgisayarlar ErgoLift menteşelere diğer bilgisayarlar için daha ergonomik bir duruş sağlar. Asus VivoBooks, klavyenin 2 derecelik bir eğimiyle daha verimli bir yazma pozisyonuna sahip. Asus VivoBooks FreeDos veya Windows 10/7 Basic ile satın alınabilir.

Asus Vivobook Laptop-Notebook Yorumları

Asus VivoBook çok ince bir çerçeveye sahip olsa da HD görüntü kalitesi sağlayan bir kameraya da sahiptir ve Asus kullanıcı yorumları üzerinde en sık değinilen konulardan biri de budur. Böylece sevdiklerinizle dilediğiniz gibi görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Asus VivoBook serisi, geniş bir ürün yelpazesine, yüksek performansa ve ilgi çekici özelliklerin yanı sıra makul fiyatlarla dikkat çeken ürünlere de sahiptir. VivoBook dizüstü bilgisayarlar, hayatınızın her alanında size uyum ve kolaylık sağlaması ile kullanıcılardan tam not almaktadır.