Assur 36V 5Ah Darbeli Matkap

Assur 36V 5Ah Darbeli Şarjlı Matkap

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 55%
İyi 12%
Ne İyi / Ne Kötü 20%
Kötü 3%
Çok Kötü 10%

Assur 36V 5Ah Darbeli Şarjlı Matkap yorum; Duvar, ahşap delme, ahşap ve sunta levha delme gibi fonksiyonları rahatlıkla yerine getirebilen bir güce sahiptir. Vidalama özelliği; Yüksek gerilim motoru ile işinizi kısa sürede bitirmenize yardımcı olan matkap profesyonel kullanımınızın da çok iyi bir iş ortaklığı yapacağından emin olabilir. Ürünümüzün özelliği max 36V 5AH olarak tasarlanmıştır. 2 adet pil ve hızlı şarj özelliği ile işinize hız kesmeden devam etmenizi sağlayan şarjlı bir matkap olduğunu vurguluyoruz. Sürekli kullanım için en az 5 saatlik 2 pil ile uzun süreli işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Otomatik koruma özelliği ile oluşabilecek tehlikeleri önleyen akıllı koruma sistemi ile güven veren iş potansiyeli sağlar.

Assur 36V 5Ah Darbeli Şarjlı Matkap Yorumları

Assur 36V 5Ah Darbeli Şarjlı Matkap Yorumları

Hamit
Ben marka olarak çok araştırdım bosch dewalt vs. Ev kullanıcısıyım sonuçta ayda yılda bir lazım olacak. Ürün çok kaliteli aldım anlatıldığı gibi ne eksik ne de fazla. İşimi görecek kapasiteye sahip.
Yusuf
Dewalt kopyası bu matkap 18V- 1,5Ah 250 TL, 18V-2Ah orjinal Dewalt 1500 TL. 250 TL'ye 10 tane Sony 18650 pil alındığında bu matkabın bir aküsü 18V - 3.0 Ah olur ve canavar gibi iş görür. Bu düşünceyle siparişimi verdim. Ayda yılda bir kullanacağım ürüne daha fazla para verme gereği yok.
Samet
Bu boyutta bir batarya takıp üzerine 36V 5Ah yazan bir alete güvenip güç uygulamam. Hele o şarj aletini eve bile sokmam. Orijinal Dewalt, Bosch, Milwakue alanlar parasını sokağa atacak kadar zengin değil. Beton delmeye çalışırken elinde orijinal Makita matkap patlayan var. Kalıcı bir hasar bırakması 2 saniyrlik bir iş. 3 kuruş kar edeceğim diye gözümü feda edecek kadar salak değilim. Kaldı ki başka inceleme videolarında darbe özelliğinin de pek bir şeye yaramadığı görünüyor. Betona ikinci deliği delerken matkap sıkışıyor. 1500 tl'ye Dewalt alamıyorsam bir Black&Decker akülü vidalama bir de Bosch kablolu darbeli matkap alırım toplam 600 tl'ye. En azından ARGE'si yapılmış, mühendis tarafından kontrol edilmiş alet kullanırım.

Leave a Comment

Assur 36V 5Ah Darbeli Şarjlı Matkap İncelemeleri

Assur 36V 5Ah Darbeli Şarjlı Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.