Assur 24V 5Ah Darbeli Matkap

Assur 24V 5Ah Şarjlı Darbeli Matkap

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 78%
İyi 5%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 5%
Çok Kötü 12%

Assur 24V 5Ah Şarjlı Darbeli Matkap, yedek aküsü ile uzun süre kullanabileceğiniz Li-ion bataryalı Assur Şarjlı matkap seti ile tamir işleriniz çok daha kolay. 24V 5 Ah Çift Akülü Matkap vidalama seti özellikleri bakımından sürekli kullanılmaya uygun olarak üretilmiştir. 2 Kademeli Manuel hız özelliğine sahiptir. Devir Ayar özelliği ile sağ ve sol dönüş özelliğine sahiptir. Anahtarsız (otomatik) mandrenlidir ve 16 hız ayarlı tork özelliğine sahiptir. Elektrik fren sistemine sahiptir.

Assur 24V 5Ah Şarjlı Darbeli Matkap Yorumları

Assur 24V 5Ah Şarjlı Darbeli Matkap Yorumları

Vedat
Kasa görüntüsü aynı olan 5-6 ürün var. Demekki üzerindeki etiketi değiştirip kime ne kaptırırlarsa gidiyor. Yanlız evde kırk yılda bir 1-2 dolap söküp kuracaksak bu ürün fazla bile.
Mustafa
Sakın almayın. Plastik olarak olsun calışması olarak başınıza bela olacak cinsden bir ürün. Eline ömründe hiç matkap almamış biri için güzel gelebilir ama ben beğenmedim iade edeceğim.
Taner
Kaliteli bir ürüne benziyor fakat teknik özelliklerinde akü voltajı 12volt olarak belirtilmiş ama bataryalarının üzerinde 24volt yazıyor. Bu bir aldatmacaysa o zaman güvensiz demektir. Bataryaların içinde gerilim katlayıcı devre varsa bilemem.

Leave a Comment

Assur 24V 5Ah Şarjlı Darbeli Matkap İncelemeleri

Assur 24V 5Ah Şarjlı Darbeli Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.