Apple Kullanıcı Yorumları

Apple Kullanıcı Yorumları

Eski adıyla Apple Computer Inc. olan Cupertino merkezi ile tüm dünyaya hizmete eden Apple şirketi, California’da kurulmuş ve tüketici elektroniği, kişisel bilgisayar ve bilgisayar yazılımı tasarlayan, sonra da bunu dünyaya pazarlayan Amerika temelli ama çokuluslu bir şirkettir. 1 Nisan 1976’da ilk temellerini atan Apple, kurulduktan sonra, aktif olarak Mac bilgisayarlarda çalışmıştır. Ardından tüketici elektroniği yönünde hareket etmeye başlamıştır. İhtiyacın bu alanda olduğunu anlaması için kullanıcılarının geri bildirimlerine önem vermiştir. Apple, dünyanın en değerli şirketlerinden biri olarak kendini göstermektedir ve birçok alanda elektronik ürünleri ile bilinir.

Apple kimliği, herhangi bir Apple ürününü kullanırken Apple hizmetlerinden ve hizmetlerinden tam olarak yararlanmak için kullandığınız güvenliği ve müşterileri belirleme yöntemidir. Apple kimliğinizi aldıktan sonra, Apple’ın popüler hizmetlerinden, iCloud Yedekleme ve iPhone’umu Bul’dan yararlanabilirsiniz. Bu, Apple App Center’da alışveriş yaparken sürekli olarak sıfırdan seçim yapmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.

Apple, ürünlerini mutlu etmek ve ürünlerinden birini satın almak için ürünlerini müşterilerine satmaktadır. Apple, dönemin teknolojik sembollerinden biri olarak kabul edilen dünyaca ünlü BT ve teknoloji markalarından biridir. 1976 yılında ABD’de çok uluslu bir şirket olarak kurulan marka, kurulduğundan bu yana, kullanıcılarına teknolojisini özgün bir tasarımla kendi tarzlarında sunuyor. İlk yıllarda ürettiği bilgisayarlar sayesinde kendisini pazarda kuran marka, son yıllarda geniş ürün yelpazesi ile tanınmaktadır. Ürün konseptiyle, özellikle Apple belirli bir kullanıcı segmentini izler; Mac, iPod, iTunes, iPhone, iPad gibi kendi markaları var. Alt grup markaları ile üretim kavramı içerisinde; bilgisayarlar, akıllı telefonlar, MP3 çalarlar, Apple tabletler ve şirketin ürünlerini test edebilen giyilebilir teknoloji ürünleri gibi akıllı saatler de son yılların en çok beğeni alan ürünlerindendir.

Apple Ürünleri

Markalar Apple, Mac, iPod, iTunes, iPhone ve iPad; Telefon, bilgisayar, akıllı ev ve ev eşyaları, akıllı saatler. Ürünün temel konseptinde yer alan ürünlere ek olarak, kulaklık, bağlantı kablosu ve hatta orijinal tasarıma sahip en küçük aksesuarlar gibi ürünler sunmaktadır. Bu markanın telefon seçenekleri arasında şimdiye kadar piyasaya sürülen birçok telefon modeli var. En Son iPhone 7 Plus; Çeşitli renk seçenekleriyle 256 GB ve 126 GB versiyonlarında mevcuttur. Artı’ya ek olarak, iPhone 7 de 256 ila 32 GB hafıza kapasitesine sahip. Önceki 6S ayrıca Plus sürümünde ve standart sürümde de mevcuttur. Şu anda tercih edilen modeller 5S ve 4S telefon tipleridir. Telefon modellerine ek olarak, bir dizi telefon için marka tarafından üretilen orijinal gövde tiplerine ve yedek parçalarına da erişebilirsiniz.

Apple markalı ürünler arasında, bilgisayar yelpazesinde Mac serisi masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar bulunur. Masaüstü bilgisayarlar birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. Macbook modelleri, dizüstü bilgisayardaki gelişmiş teknik özelliklerin yanı sıra, tercih edilen ürünlerle ince ve zarif bir tasarıma sahiptir. İPad tablet modellerine çeşitli markalı bilgisayarlardan da erişebilirsiniz. Air series ve iPad Mini’nin en yeni iPad Pro modellerini ve iPad modellerini, modele bağlı olarak farklı tablet türlerinde görebilirsiniz. Özellikleri modele göre değişen ürünlerin olağanüstü özelliklerini bulabilirsiniz. Bir dizi bilgisayara ek olarak, kendi marka bilgisayarlarınız için de yedek parça temin edebilirsiniz.

Markanın ürün konsepti, bilgisayarlar ve tabletler kadar popüler olan giyilebilir teknoloji ürünlerini içeriyor. İPhone telefonları ve iPad tabletleriyle bütünleşen akıllı saatler, giyilebilir teknoloji ürünlerinde oldukça popülerdir. Apple Watch modelleri 1 ve 2 serisinin saatlerini içerir. Ürün çeşitliliğine bağlı olarak, ürünler 42 mm ila 38 mm arasında değişir ve bir deri kemerden çelik bir kemere kadar farklı türde kemerlerde bulunur. Erkekler ve bayanlar için çeşitli tasarımlarda kullanıcıya sunulan yedek saat kablolarını alabilirsiniz. Bildirimleri görmenizi ve yanıtlamanızı, markanın diğer cihazlarını aramanızı, tüm elektronik cihazlarınızla iletişim halinde olmanızı sağlayan bir saat. Ayrıca, indekslenmiş fitness programlarında kullanım için de idealdir.

Ev ve marka hayatı ürünleri Apple TV Media Player’ı içerir. 32 GB ve 64 GB iki farklı hafıza seçeneğinde bulunur. Özel bir Apple marka tasarımına sahip bir akıllı telefondan bir bilgisayara bir çağ için olmazsa olmaz teknoloji ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Apple Kullanıcı Yorumları

İPhone 7 Jet Black’in haberine parmak izi mıknatısı denildiği ve kullanıcıların rahatsız olduğu ayrıntılardan biridir. IPhone 7 Jet Black modelinde arka kapak tarafı ve bu jelatinin çıkarıldığı kullanıcılar arasında konuşulan bir detaydır. Bu Apple kullanıcı değerlendirmeleri arasında en çok dikkat çeken bir diğer önemli nokta ise iPhone için radikal değişikliklerin getirilmesidir. Açıkçası, kullanıcılar eski alışık oldukları modellerde üretim yapan bir teknoloji aracı istemektedirler. Bu nedenle, iPhone 6 ve iPhone 6s kullanıcılarının iPhone 7’yi atlamasını ve iPhone 8 veya iPhone Pro olarak bilinen iPhone modellerini daha çok beğenmelerini anlayabilmekteyiz. Şu anda, iphone 7 çok yeni bir model olarak değerlendirilmiyor. Ancak yine de bu modeli alanlar hep mutludur. Özellikle müşteriler, iPhone 7 Plus’ın Aralık ayı ortasında piyasaya sürülmesinden şikayetçidir. Sadece Türkiye’de değil, dünyada, iPhone 7 Plus’ta neredeyse her yerde stokta sorunu yaşanmaktadır.