Alarko Flair 48 Salon Tipi Split Klima Yorum; Flair teknolojisine sahip split klimalarda bulunan aşırı yoğunluklu filtre sistemi sayesinde odada bulunan ve gözle görülmeyen toz ve partiküller filtre sisteminde tutularak oda yada mekana daha temiz ve sağlıklı hava verilmesi sağlanır.Bulunduğunuz ortamın hava kalitesinin yüksek olması sizin ve ailenizin daha sağlıklı mekanlara sahip olmanızı sağlar. Flair ticari split klimalar kanal tipi, kaset tipi, yer tavan tipi ve salon tipi iç üniteleriyle ofis, restaurant, sinema salonu, dükkan, alışveriş merkezi, banka şubeleri gibi birçok alan ve özel uygulamada kullanılabilir. Verimlilik oranlarının yüksek olması sayesinde düşük enerji tüketimleri işletme maliyetlerinin azalmasını sağlar. Yatırımınızın geri dönüşü hızlı olur.
Flair, klima kapatıldıktan sonra dahi fanların bir süre daha çalışmasını sağlayan kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Fanlar çalışarak iç ünite ısı değiştiricisinde biriken nem uzaklaştırılır, ısı değiştiricinin temiz kalması sağlanır. Küf kokusu engellenir. Havanız her daim temiz ve sağlıklı kalır. İsterseniz Flair ticari inverter kaset, yer tavan ve kanal tipleri için Wi-Fi modülü kullanarak cep telefonu veya tablet üzerinden de klimanızı kontrol edebilirsiniz. Opsiyonel Wi-Fi modülü kullanarak, açma kapama, sıcaklık değişimi gibi birçok farklı özelliği bulunduğunuz yerden yönetebilirsiniz.

Alarko Flair 48 Sabit Hizli Salon Tipi Split Klima FLR4801CSTFS-M

Alarko Flair 48 Salon Tipi Split Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 64%
İyi 30%
Ne İyi / Ne Kötü 6%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Alarko Flair 48 Salon Tipi Split Klima Yorumları


Fiyatlar Uçmuş
Geçen sene mağazamız için almıştık. Üründen memnun kaldığımız bu yıl bir tane daha alalım dedik ancak fiyat 5000 tl artmış. Şuan beklemedeyim ancak fiyat düşerse kış gibi 1 tane daha alacağım.

Leave a Comment

Alarko Flair 48 Salon Tipi Split Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.

Bu Ürüne Ait İnceleme Videosu Bulunamamıştır!