AEG BSB12C2Li cift Akulu Darbeli Matkap

AEG BSB12C2LI Çift Akülü Darbeli Matkap

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

AEG BSB12C2LI Çift Akülü Darbeli Matkap; profesyonel seviyede her ihtiyacınızı karşılayacak olan teknik özelliklere sahip bir cihazdır. Ek delme seviyesi bulunan ürün vida sıkma dışında delik ve duvar delmek içinde uygundur. Ürün başlığında 17 seviyeli tork ayarı mevcuttur. Dış kasası uzun ömerlü dayanıklılık içeren malzemelerden yapılmıştır. Değişken ve hızlı elektronşk anahtarı mevcuttur. Sağ ve sol olarak her iki yana da dönüş bulunmaktadır. Ürün üzerinde blunan led ışığı sayesinde çalışma yüzeyini aydınlatabilme imkanı mevcuttur. Ürün ile birlikte çift akü beraber gelmektedir. Küçük boyutu ile büyük işler çıkaran bir üründür.

AEG BSB12C2LI Çift Akülü Darbeli Matkap Yorumları

AEG BSB12C2LI Çift Akülü Darbeli Matkap Yorumları

Sinan
Yaklaşık 3 yıldır hergün aralıksız 6 saat inşaatta kullanıyoruz. Düşüyor takla atıyor ama yinede birşey olmuyor. Daha önce 10 larca matkap kullandık ama biz bunun gibi bişey görmedik. Boyutuna bakmayın her işi yapabiliyor. Bazıları çantasına kafayı takmış arkadaşım sen çantaylamı vida atıcaksın, bu matkabın üzerine ne koyarsan koy hiç bir şey olmuyor istersen arabayla geç hiç bie şey olmaz bizzat yanlışlıkla üzerinden kia kamyonetle geçtim ve hala kullanmaktayım. Piline gelirsek pili aşırı hızlı doluyor ve çok fazla gidiyor artık nasıl bir teknoleji kullanmışlarsa helal olsun. Ama bence eğer evde 2 vida atıcaksanız böyle bir makina almayın daha düşükleri var onlara yönelin. Bu ürün çok fazla profesyonele kaçıyor.
Erdem
20 yıllık teknikerim uygun fiyat performanslı evime şarjlı matkap lazım oldu. İş yerinde bosch marka vardı bende uzun araştırma sonucu aeg de karar kıldım.Güç olarak makita bosh dan kuvetli, malzeme olarak da aynı seviyedeler. Aeg nin dez avantajı 200-250 gr bir ağırlı ve çok az da olsa büyüklüğü var. Performansa gelince fayans üzerinden duvarı deldim mükemmel sonuç apartım var 20 dairenin banyosunda şampuanlık taktım süper. Yatak bazalarının başlığını taktım ve dolapların eksik vb sunta vidalamasını yaptım taş gibi makina. Dikkat etmeniz gereken konu kaliteli matkap ucu vidalama seti kullanmanız. Aeg nin içinden çıkan bits tek uç mıknatıslı pz 2 ve arkası düz çelik çok iyi arkadaşlar 50-60 liraya set matkap delici vidalama ucu alıp kullanıp iş yapayım derseniz özellikle delici kısımda makinanıza üzerinden çalıştığınız metaryele zarar verir. Zaten bu konuda alacağınız ürünlerin toplamı fazla değil, araştırın en iyisini alın. Ben Makita uç delici ve vidalama kullanıyorum en iyisinden. Nedeni 750 tl makina alıp 3-5 liralık uçla makineye çile çektirmeye gerek yok. Size tavsiyem makiana alırken içinde çıkan aparat ve uçlara kanmayın.
Hüseyin
Bu işlerde tecrübesi olan bir arkadaşım var. Onun tavsiyesi üzerine aldım. Boyutuna bakınca küçük duruyor ama canavar gibi çalışıyor. Her türlü işi kolayca ve zorlanmadan yapabiliyor. Her evde kesinlikle olması gereken bir alet. Her detayı ile sorunsuz bir ürün tavsiye ederim.

Leave a Comment

AEG BSB12C2LI Çift Akülü Darbeli Matkap İncelemeleri

AEG BSB12C2LI Çift Akülü Darbeli Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.