AEG BSB 18 BL Li-602C Darbeli Matkap

AEG BSB 18 BL LI-602C Darbeli Matkap

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

AEG BSB 18 BL LI-602C Darbeli Matkap artık yeni tescilli 6.0 Ah kapasiteli AEG PRO-Li piller ile birlikte daha yüksek verimli bir deneyim sunuyor. Fırçasız motor kullanıyor ve Birinci sınıf performans ve otonomi sağlıyor. Maksimum 140 Nm tork ile en büyük ve sert malzemeler dahil her tür vidayı vidalayabilir. Çatı ve ahşap yapıların yapımında, endüstriyel montajlarda vb. vidalama kirişleri kullanılır. Eforu daha iyi dağıtmak için uzatılmış yan tutamak ile donatılmıştır Her iş için yüksek tork, yüksek performans sağlayan bu cihaz tam profesyonellere göre.

AEG BSB 18 BL LI-602C Darbeli Matkap Yorumları

AEG BSB 18 BL LI-602C Darbeli Matkap Yorumları

Tam Bir Canavar
Bende de var aynısından tam bir canavar. Dewalt dcd996p2 nin zorlanıp durduğu yerde banamısın demiyor. Çünkü dewalt ta var bende flexvolt 6Ah bataryayı takınca bununla eşdeğere geliyor. Malzeme kalitesi dewalt tan daha iyi. Aeg elde kayma hissi hiç vermiyor. Dewalt ise biraz elin terlemiş gibi hissettiriyor. İkisini eline alınca ve şarj tam bittiği noktaya kadar full güç veriyor. Tam bir canavar pil azalınca yavaşlama güç kaybı sıfır, bittiğinde duruyor sadece.
Profesyonel
Fiyatının hakkını sonuna kadar veriyor. Motoru o kadar güç lü ki yeterki delmek isteyin bir yerleri. Duvar demir vs dinlemiyor. Tam bir profesyonel ürünü. Kafam rahat olsun diyorsanız bu makineyi kaçırmayın.

Leave a Comment

AEG BSB 18 BL LI-602C Darbeli Matkap İncelemeleri

AEG BSB 18 BL LI-602C Darbeli Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.